O mně

Používám přezdívku Pepawo, která vychází z mého jména a radioamatérské volací značky, která je OK2WO. Některé starší překlady jsem označoval svojí volačkou. Jako důchodce mám hrozně málo času, což mi pracující nikdy neuvěří (ani já bych nevěřil). Také se ovšem starám o obecní web na adrese www.rudice.cz.

V produktivním věku jsem mj. pracoval 27 let na letišti, nejdříve v Praze-Ruzyni jako technik ve vývoji zabezpečovací letecké techniky, a po vojně jsem zůstal v Brně jako radiomechanik u Řízení letového provozu. Z toho vyplývá moje slabost pro letectví.

Co se týká IT, považuji se za poučeného laika. V dřevních dobách výpočetní techniky jsem absolvoval kurz PC ve Slušovicích, kde jsme se učili mj. programovat ve FoxPro a dBase (což už jsem ovšem úspěšně zapomněl), ale PHP a MySQL se učím za pochodu metodou pokus – omyl. Proto nemohu sloužit jako řešitel problémů, naopak si myslím, že je zde vynikající příležitost k neustálému sebevzdělávání. Pokud se mi něco povede, rád se o to podělím, ale rád se nechám poučit, pokud bloudím.

Comments are closed.